dec
29
2009

Een doik in het nieuwe jaar

nieuwjaarsduik-kleinOp 2 januari organiseert de stichting Nieuwjaarsduik zwo (zonder winstoogmerk) de eerste Fèrse nieuwjaarsduik in het centrum van Raamsdonksveer. Na Scheveningen, Zandvoort, Katwijk en veel andere plaatsen maakt ook onze gemeente kennis met dit fenomeen om het nieuwe jaar ‘fris’ te beginnen.

Stichting Nieuwjaarsduik zwo nodigt iedereen van harte uit om op zaterdag 2 januari om 11:00 uur bij de ijsbaan in hartje Raamsdonksveer aanwezig te zijn. Tot circa 12:00 uur kunt u met eigen ogen zien hoe enkele bewoners van ons dorp een ‘doik’ nemen in het ijskoude Fèrse water. Het duikprogramma wordt omlijst met optredens van BF-ers (bekende Faanten) zoals de Gebroeders Ko, Henk Huppelschoten, Trio Vis (in pittige zure saus) en de Gallibent.

Dit eerste evenement op de kalender van 2010 mag u beslist niet missen. Tevens is het een mooie gelegenheid om bekenden alle goeds toe te wensen voor het nieuwe jaar.

Geef het door om zoveel mogelijk mensen uit te nodigen voor dit evenement.

nieuwjaarsduik-klein

Written by in: Oppositie |

1 reactie »

Abonneren op de RSS-feed van deze topic. TrackBack URL


Plaats een reactie

(wegens opgewonden standjes moet uw reactie eerst goedgekeurd worden)

*

Onze sponsor Colani | Ontwerp: Oppositie 2.0 door colani.nl